Rozhovor s Leonou Šenkovou!! TU!! :)

12. listopadu 2012 v 19:39 | SiS |  Rozhovory
Tak rozhodla som sa spraviť rozhovor s Leonou Šenkovou. Českou speváčkou, ktorá má zlato v hrdle :) Je to nesktočne skvelá speváčka a úžasný človek :)
SiS: Ľudia ťa spoznali vďaka 1. Československej Superstar. Ako po čase hodnotíš súťaž? Neľutuješ, že si sa tam prihlásila?
Leona: Já už bych se spíše k této soutěži nespojovala. Už to budou tři roky,což není krátká chvíle. Za tu dobu jsem trochu zestárla,nabrala více zkušeností,mohla si vyzkoušet v podstatě nevyzkoušitelné věci atd.atd... Dneska musím už bojovat sama za sebe,né za Superstar! Každopádně i tak děkuji té soutěži,protože díky ní mohu konečně dělat to,co mě bavilo celý život,takže nelituji!
SiS: Sledovala si aj ďalšiu sériu Superstar? Ak áno, čo hovoríš na finalistov a na samotného víťaza? Komu si držala palce?
Leona: Moc jsem to nestíhala sledovat. Tak přece jen člověk je stále na cestách. Ale něco jsem zaregistrovala,určitě. Abych řekla pravdu,vítěz mě moc nenatchl. Určitě to bude fajn kluk,ale já si Superstar představuji trochu jinak. Každopádně jsem fandila Alžbětce a Gábině. Ostatní už vůbec neznám. Ale tyhle dvě holky,měly něco do sebe :)
SiS: Si v kontakte s niekým z tvojich spolufinalistov?
Leona: Právě už za tři dny a to 25.2.jsem byla pozvána od Honzy Bendiga na jeho narozeniny. Společně oslavíme jeho osmnácté narozeniny a zazpíváme si duet "Čau lásko". Akce bude v Praze na Vinohradech. Na večírku má dále vystoupit - Denis Lacho,Martin Harich a další. Prostě Ti,které si Honza od srdce vybralhttp://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif:)
SiS: Máš krásnu pieseň s Richardom Mullerom. S kým by si si ešte chcela zaspievať duet?
Leona: Písen s Richardem je už starším článkem. Za tu dobu jsem měla možnost spolupracovat se zpěvákem Bohušem Matušem. Máme spolu dva duety,které jsme poctivě pokřtili. Bohuš a já jsme rozdílní v hudebních žánrech,takže proto i to spojení je zajímavé:-). Ted chystáme druhou desku,takže uvidíme,kdo si na ní zazpíváhttp://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif. Já každopádně mám ráda tu rockovou Lucku Bílou s Arakainem,takže to by mohla být též zajímavá kombinace :)

SiS: Dostala si niekedy od fanúšikov niečo nezvyčajné?
Leona: Ted mě nic nenapadá. Dostala jsem a stále dostávám žádosti o autogram,dopisy,ale opravdu krásné dopisy,kde jsou i různé "malůvky" a to strašně potěší. Dostávám i pusinky,stále krásné vzkazy a podporuhttp://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif!
SiS: Máš nejaký konkrétny zážitok z koncertov, na ktorý nikdy nezabudneš?
Leona: Ono těch zážitků je mnoho. Člověk,když cestuje s kapelou,tak to se dějí věci imrvérehttp://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif. Tato otázka je spíše na kávu :))).

SiS: Zažila si na koncertoch aj niečo nepríjemné?
Leona: Nepříjemné je třeba to,když na festivalu má kapela svůj určitý čas a poradatelé ty kapely usekávají. Je to proto,aby každá kapela měla svůj čas,ale i tak je to občas nepříjemné,když se mi publikum právě dostává do toho energického varu:D
SiS: Čo také zábavné si spravila v poslednom čase?
Leona: Když mám volno,tak třeba s přítelem jezdíme na výlety. Člověk se krásně nadýchá čerstvého vzduchu. Jinak mám ráda posezení s rodinou v nějakém příjemném baru. Tam se pak dějí opravdu zábavné chvílehttp://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif:)
SiS: Čo by o tebe fanúšikovia nikdy nepovedali?
Leona: Že začnu taky někdy nosit boty na jehlách. Já byla dřív jen na ty steelky. Dnes mám samozřejmě v botníku "těžké boty",ale sem tam zabrousím i po rockových "střevíčkách"http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif:D
SiS: Na záver, chceš niečo odkázať svojim fanúšikom?:)
Leona: Fanouškům přeji hlavně mnoho zdravíčka! Protože to je na prvním místě! Bez něj nebudeme mít dosti síly ani radosti. Mám Vás ráda,děkuji za podporu! A pokud by měl někdo zájem,tak může shlédnout mé webové stránky,kde najdete v podstatě všehttp://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif.www.leonasenkova.com
mějte se krásně! :)
Ďakujem krásne za rohovor :) Veľmi si to vážim ;)

A tu je Leona a Jiří Zonyga v relácii To byl náš hit :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama